Gorset korygujący postawę Back Posture Corrector Size L (4260272286656)

Dodaj opinię Kod:  434669615
Rozmiar
  • 2

Gorset korygujący postawę Back Posture Corrector Size L (4260272286656)

Dodaj opinię Kod:  434669615

28,32

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Korektor postawy jest przeznaczony i wyprodukowany z myślą o umiarkowanej funkcjonalności i nie powinien być używany dłużej niż 3 godziny w ciągu 12 godzin dziennie.

Ostrzeżenie:
Nie zaleca się noszenia korektora postawy podczas snu. Przed każdym użyciem należy sprawdzić ortezę pod kątem rozdarć lub uszkodzeń. Orteza powinna być dopasowana, ale nie zbyt mocno dokręcona, aby ograniczyć krążenie krwi. Jeżeli pojawią się problemy, należy natychmiast zdjąć ortezę i zasięgnąć porady lekarza.

Ryzyko podrażnienia skóry:
W rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje skórne i podrażnienia. Aby uniknąć uszkodzeń, podrażnień lub reakcji alergicznych skóry, należy oczyścić skórę z żeli, smarów, maści, olejków lub podobnych substancji i regularnie myć części ciała zakryte ortezą.

Ostrożność:
Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, takie jak m.in. drętwienie, obrzęk, przebarwienie, dyskomfort, ból, uczucie, zmiany lub cokolwiek innego, co jest nietypowe, zaprzestań używania ortezy i natychmiast skonsultuj się z lekarzem.

Specyfikacja

Część ciała
Stopień utrwalenia
Rozmiar
  • 2
Wskazania do stosowania
  • Korektor postawy jest przeznaczony i wyprodukowany z myślą o umiarkowanej funkcjonalności i nie powinien być używany dłużej niż 3 godziny w ciągu 12 godzin dziennie.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.