Cyfrowy termometr Mellisa 16690071 (5707160020576)

Dodaj opinię Kod:  432299141

Cyfrowy termometr Mellisa 16690071 (5707160020576)

Dodaj opinię Kod:  432299141

108,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Cyfrowy Termometr Melissa 16690071
Cyfrowy termometr marki Melissa to niezastąpione urządzenie w każdym domu, oferujące szybkie i precyzyjne pomiary temperatury. Ten inteligentny termometr umożliwia pomiar temperatury zarówno w uchu, jak i na czole, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym i odpowiednim dla całej rodziny. Dodatkowo, urządzenie posiada możliwość mierzenia temperatury płynów, takich jak woda czy mleko, co jest szczególnie przydatne dla rodziców małych dzieci. Termometr jest łatwy w obsłudze, z opcją wyboru między stopniami Celsjusza a Fahrenheita, a czas pomiaru to zaledwie 1 sekunda, co jest istotne podczas mierzenia temperatury u niecierpliwych dzieci czy dorosłych.

Cyfrowy wyświetlacz termometru świeci w trzech kolorach: zielonym, pomarańczowym i czerwonym, co pozwala na łatwe i szybkie odczytanie wyników pomiaru. Zielone podświetlenie wskazuje na normalną temperaturę, pomarańczowe na podwyższoną, a czerwone na gorączkę. Termometr posiada pamięć do 9 ostatnich pomiarów, co pozwala na śledzenie zmian temperatury przez dłuższy czas. Urządzenie wyłącza się automatycznie po użyciu, co przyczynia się do oszczędności baterii. 

 

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.