Rękawice medyczne Adventa Health Nugard Nitryl XS Niebieskie 100 szt (9555076100433)

Dodaj opinię Kod:  427044830

Rękawice medyczne Adventa Health Nugard Nitryl XS Niebieskie 100 szt (9555076100433)

Dodaj opinię Kod:  427044830

87,78

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Rękawiczki Nugard Nitrylowe Niebieskie XS to niezawodna ochrona podczas pracy, wykonana z wysokiej jakości nitrylu. Rękawice te są idealne do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do obsługi żywności, stomatologii, procedur diagnostycznych, laboratoriów i ratownictwa medycznego. Pomagają zapobiegać przenoszeniu bakterii i infekcji, zapewniając czystość i bezpieczeństwo Tobie i Twoim klientom.

Rękawice te mają bezpudrową, nylonową konstrukcję, dzięki czemu są idealne dla osób uczulonych na lateks. Teksturowane końcówki palców zapewniają lepszą chwytność i kontrolę, umożliwiając pewną pracę z różnymi materiałami.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi nitrylowemu rękawice Nugard są bardzo trwałe i odporne na rozciąganie i rozdarcia. Jedno opakowanie zawiera 100 rękawic, co czyni je ekonomicznym i praktycznym wyborem dla każdej instytucji lub placówki opieki zdrowotnej.

Specyfikacja

Rozmiar rękawic
Materiał
Kraj rejestracji marki
  • USA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.