Bandaż elastyczny Codofix 14/13.5 - 16 cm x 1 m (5900516841737)

Dodaj opinię Kod:  425454375

Bandaż elastyczny Codofix 14/13.5 - 16 cm x 1 m (5900516841737)

Dodaj opinię Kod:  425454375

28,75

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Elastyczna siatka opatrunkowa Codofix to doskonały zamiennik tradycyjnego bandaża lub przylepca do mocowania opatrunków na ciele. Skutecznie podtrzymuje opatrunek w trudno dostępnych i niewygodnych miejscach, takich jak miednica, głowa, krocze. Siatkę można swobodnie przyciąć i dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Elastyczna siatka opatrunkowa Codofix wykazuje szerokie zastosowanie w medycynie, m.in. jako zamiennik bandaży do podtrzymywania opatrunków na ciele. Szczególnie polecana do trudnych w opatrywaniu części ciała takich jak głowa, klatka piersiowa czy krocze. 

Siatka Codofix została wykonana z elastycznej przędzy poliuretanowej dobrze tolerowanej przez skórę. Dzięki odpowiedniej konstrukcji łatwo i szybko się ją zakłada. Dobrze dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Możliwość dobrania odpowiedniego rozmiaru siatki sprawia, że zminimalizowane zostaje ryzyko ograniczenia prawidłowego krążenia krwi.

Siatki opatrunkowe Codofix są niejałowym wyrobem jednorazowym. Posiadają pozytywną opinię z badań dermatologicznych, które wykazały, że siatki nie wykazują własności drażniących lub uczulających.

Opaski elastyczne Codofix produkowane są w postaci rękawa. Różnią się stopniem rozciągliwości, doskonale podtrzymujące opatrunek nie krępując ruchu, przewiewne, nie powodujące uczuleń. Pozwalają na szybkie opatrzenie każdej części ciała nawet przez osoby nie posiadające umiejętności, niezbędnych przy używaniu tradycyjnego bandaża.

Ważne informacje dotyczące wyrobu medycznego
To jest wyrób medyczny
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą
Wyrób medyczny przeznaczony do samokontroli - posiada oznakowanie CE
Posiada deklarację zgodności UE
Zawiera instrukcję obsługi w języku polskim

Specyfikacja

Cechy
Sterylność
Kraj rejestracji marki
  • Polska
Kraj producenta
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.