Rozszerzacz nosa Guildpharma Nasdil Dilatador Nasal (8414606354733)

Dodaj opinię Kod:  425283624

Rozszerzacz nosa Guildpharma Nasdil Dilatador Nasal (8414606354733)

Dodaj opinię Kod:  425283624

56,55

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Guildpharma Difefac Pharma Nasdil Dilatador Nasal - to nosowy rozszerzacz, który delikatnie poszerza nozdrza, aby umożliwić oddychanie przez nos. Nasdil można stosować na różne sposoby: podczas snu lub podczas uprawiania sportu.

Nosząc stożek nosowy Nasdil, otrzymujesz lepszy i większy przepływ powietrza przez nos, co pozwala głębiej oddychać. Nasdil dopasowuje się do anatomicznych warunków kształtu Twojego nosa i zapewnia solidne trzymanie nawet podczas aktywności sportowej.

Ze względu na swoje rozmiary i cechy jest ledwo zauważalny, bardzo łatwo go nosić ze sobą i wielokrotnie używać.

Rozszerzacze nosowe mogą być zdrową i korzystną alternatywą dla sprayów do nosa, jeśli chodzi o ułatwienie oddychania przez zwężone przewody nosowe. Zazwyczaj nie zawierają one aktywnych składników medycznych, nie wywołują skutków ubocznych, nie powodują silnego efektu uzależnienia i mogą być stosowane długoterminowo bez konieczności ciągłego ponownego zakupu.

Włóż jedno z dwóch Nasdil do każdej nozdrzy i mocno przyciśnij cylindry do nozdrzy, aż dobrze się dopasują. Aby ułatwić ten proces, możesz również lekko zwilżyć Nasdil małą ilością wody lub roztworu soli. Po prawidłowym użyciu Nasdil zauważysz zwiększony przepływ powietrza przez nos. Możesz łatwo usunąć Nasdil, delikatnie pociągając za połączoną płytę między dwoma cylindrami.

Czyszczenie odbywa się w wodzie mydlanej lub czystej wodzie. Przechowuj Nasdil w odpowiednim pudełku, gdy jest czysty i suchy.

Specyfikacja

Skład zestawu
  • Rozwieracz do nosa, pokrowiec
Kolor
  • Przezroczysty
Materiał
  • Silikon
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.