Bandaż na chrapanie Rhinomer Breathe Right Nasal Strips Large Size 30 szt (0810071800214)

Dodaj opinię Kod:  425283612

Bandaż na chrapanie Rhinomer Breathe Right Nasal Strips Large Size 30 szt (0810071800214)

Dodaj opinię Kod:  425283612

88,73

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Rhinomer Breathe Right Nasal Strips zmieniają zasady gry w świecie ułatwiania zatkanego nosa! Jeśli borykasz się z zatkanym nosem przez cały dzień lub masz problemy ze snem z powodu zatkanych dróg oddechowych w nocy, nie szukaj dalej. Te duże paski nosowe są idealnym rozwiązaniem, które pomoże Ci łatwiej oddychać i poczuć prawdziwy komfort.

Te paski nosowe, starannie opracowane i doświadczone, delikatnie otwierają Twoje drogi nosowe, pozwalając powietrzu krążyć swobodniej. Zaawansowana technologia i klej zapewniają pewne i wygodne dopasowanie, gwarantując, że pasek pozostaje na miejscu przez całą noc lub dzień. Wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, nie podrażniają skóry ani nie powodują dyskomfortu.

Idealne dla osób w każdym wieku, te paski nosowe są niemedycznym rozwiązaniem do ułatwienia zatkanego nosa spowodowanego alergią, przeziębieniem lub nawet krzywizną przegrody nosowej. Nie zawierają one leków, co czyni je odpowiednimi dla dzieci, kobiet w ciąży i osób, które preferują bardziej naturalne podejście do ułatwiania oddychania przez nos.

Paski nosowe Breathe Right są szybkie, łatwe w użyciu i działają natychmiastowo. Po prostu nałóż pasek na mostek nosa i poczuj natychmiastową ulgę, gdy Twoje drogi nosowe się otworzą, pozwalając Ci oddychać głęboko i swobodnie. Niezależnie od tego, czy próbujesz dobrze się wyspać w nocy, czy chcesz maksymalnie zwiększyć wydajność podczas wysiłku fizycznego, te paski nosowe staną się Twoimi bramami do poprawy przepływu powietrza i ogólnego samopoczucia.

Nie pozwól, aby zatkany nos przeszkadzał Ci cieszyć się życiem w pełni. Wypróbuj paski nosowe Breathe Right i poczuj różnicę na własnej skórze. Oddychaj spokojnie, śpij lepiej i pewniej odbieraj każdy oddech.

Specyfikacja

Kolor
  • Beżowy
Materiał
  • Poliester
Kraj rejestracji marki
  • Szwajcaria
Kraj producenta
  • USA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.