Termometr HYDREX Controly KIDS Żabka

Dodaj opinię Kod:  424527342

Termometr HYDREX Controly KIDS Żabka

Dodaj opinię Kod:  424527342

90,51

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Sprawdź temperaturę u dziecka w 1 sekundę:  
Controly termometr bezdotykowy żabka to nowoczesny termometr na podczerwień, przeznaczony do pomiaru temeratury u dziecka (na czole).
Elektroniczny, bezdotykowy termometr Controly Kids Żabka to nowoczesne urządzenie na podczerwień, przeznaczone do pomiaru temperatury u dziecka na czole. Zapamiętuje 64 ostatnich pomiarów. Dokonuje pomiaru w 1 sekundę.

Cyfrowe bezpieczeństwo - bez rtęci!    
Termometr Żabka to produkt medyczny, testowany klinicznie. Sprzęt posiada 2 letnią gwarancję. W opakowaniu znajduje się: termometr, instrukcja, 2 baterie.  

Przeciwskazania do stosowania:
Nie mierzyć temperatury po kąpieli lub po zakończeniu aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Nie należy używać termometru po urazach, w pooperacyjnych zmianach miejscowych.

Dodatkowe materiały

  • Instrukcja użytkownika

    PDF 3.2 Mb

    Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.