Glukometr Contour Next Glucometer (5016003790300)

Dodaj opinię Kod:  424448067

Glukometr Contour Next Glucometer (5016003790300)

Dodaj opinię Kod:  424448067

310,33

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Samodzielnie monitoruj poziom glukozy we krwi za pomocą łatwego w obsłudze glukometru Contour Next z prostym systemem smartLIGHT. Samodzielne testowanie pomaga w nawigacji po urządzeniu bez wcześniejszego doświadczenia, a duży podświetlany wyświetlacz ułatwia widoczność. Wysoka dokładność odczytów, próbkowanie drugiej szansy, szybkie 5-sekundowe odczyty i łatwa łączność z aplikacją.

Łatwy w użyciu
Contour Next obsługuje monitorowanie poziomu glukozy we krwi za pomocą łatwego w użyciu systemu. Wstępna konfiguracja nie jest wymagana; godzina, data i zakres docelowy są wstępnie ustawione. Szybkie 5-sekundowe odczyty. Łatwy podgląd dzięki dużemu ekranowi i gumowym przyciskom ułatwiającym obsługę. 

Dokładne wyniki
Bardzo dokładne odczyty poziomu glukozy we krwi. Dokładne odczyty są ważne przy podejmowaniu decyzji, zwłaszcza przy prawidłowym dawkowaniu insuliny. Dokładny system monitorowania stężenia glukozy we krwi umożliwia ciągłe monitorowanie stężenia glukozy w celu kalibracji, a także w przypadku objawów odbiegających od celu, podczas powrotu do zdrowia po hipoglikemii i podczas gwałtownych zmian stężenia glukozy.

SmartLIGHT
Intuicyjny wskaźnik zakresu docelowego SmartLIGHT pomaga interpretować odczyty poziomu glukozy we krwi. Wyraźnie identyfikuje odczyty jako powyżej (żółty), w zakresie (zielony) lub poniżej (czerwony) zakresu docelowego, aby pomóc w podejmowaniu decyzji.

Ponowne próbkowanie
Ponowne próbkowanie pomaga ograniczyć liczbę zmarnowanych pasków i uniknąć ponownego nakładania krwi. 60-sekundowy ekran odliczania pozwala na podanie większej ilości krwi w razie potrzeby. 

Łączy się z bezpłatną aplikacją CONTOUR DIABETES
Podłączenie glukometru Contour Next do aplikacji CONTOUR DIABETES może pomóc w lepszym zrozumieniu odczytów. Aplikacja automatycznie synchronizuje się z glukometrem, przesyłając wszystkie odczyty stężenia glukozy we krwi do dziennika elektronicznego. Funkcja My Patterns pomaga zidentyfikować trendy w odczytach i wysyła powiadomienia o potencjalnych przyczynach. Możesz wysłać raport z dziennika poziomu glukozy we krwi do swojego lekarza.

Specyfikacja

Rodzaj
Kraj producenta
  • Chiny
Mierzone parametry
Sposób kodowania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.