Lancety Menarini Group Glucoject Lancets Plus 33 G 200 szt (8012992483404)

Dodaj opinię Kod:  423010581

Lancety Menarini Group Glucoject Lancets Plus 33 G 200 szt (8012992483404)

Dodaj opinię Kod:  423010581

106,00

Dostępny

Opis

Lancety Menarini Glucoject Lancets Plus 33 G - zaprojektowane specjalnie dla osób chorych na cukrzycę urządzenie posiada zaawansowane funkcje ułatwiające codzienne monitorowanie poziomu glukozy. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i precyzyjnej technologii nakłuwania, Glucojet Dual staje się niezbędnym narzędziem do systematycznego pomiaru poziomu cukru we krwi.

Glucojet Dual charakteryzuje się regulowaną głębokością nakłucia, co pozwala na dostosowanie procedury pobierania próbek do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jest również wyposażony w system zmniejszający dyskomfort podczas nakłucia, dzięki czemu proces jest wygodniejszy i łatwiejszy. Ten innowacyjny produkt ma na celu poprawę jakości życia osób z cukrzycą poprzez zapewnienie dokładnego pomiaru glukozy w bezbolesny i skuteczny sposób.

Glucojet Dual jest nie tylko skutecznym narzędziem do monitorowania cukrzycy, ale także zapewnia, że procedura pobierania próbek jest szybka, bezbolesna i minimalnie inwazyjna. Dla osób z cukrzycą Glucojet Dual będzie niezastąpionym partnerem w dbaniu o swoje zdrowie i utrzymywaniu kontrolowanego poziomu glukozy we krwi.

Specyfikacja

Rodzaj
Mierzone parametry
Sposób kodowania
Skład zestawu
  • Lancety do glukozy 200 zst
Termin ważności pasków i lancetów
  • 5 lat
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.