Igła do strzykawki BD Microlance Needle 0.5 mm x 16 mm 100 szt (0382903006007)

Dodaj opinię Kod:  422893386

Igła do strzykawki BD Microlance Needle 0.5 mm x 16 mm 100 szt (0382903006007)

Dodaj opinię Kod:  422893386

31,83

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Igła do strzykawki BD Microlance Needle to niezawodne i solidne narzędzie medyczne, przeznaczone do spełniania Państwa potrzeb w dziedzinie ochrony zdrowia. Dzięki średnicy 0.5 mm i długości 16 mm, ten zestaw 100 sztuk zapewnia, że będziesz miał wystarczającą ilość wysokiej jakości igieł do dyspozycji.

Te igły są starannie wykonane z zastosowaniem zaawansowanych technologii, co zapewnia precyzję i zwiększony komfort pacjenta podczas procedur medycznych. Ich ostrość i precyzyjna konstrukcja pozwalają na wykonywanie płynnych i bezbolesnych iniekcji, minimalizując dyskomfort, który mogą odczuwać pacjenci.

Igła BD Microlance Needle nadaje się do stosowania w różnych celach medycznych, w tym do iniekcji wewnątrzmięśniowych i podskórnych. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem medycznym, czy samodzielnym pacjentem przyjmującym leki, te igły spełniają szeroki zakres wymagań.

Każda igła jest osobno sterylizowana, co zapewnia Państwu spokój ducha co do higieny i bezpieczeństwa. Ponadto te jednorazowe igły pomagają zapobiegać zakażeniom krzyżowym i zmniejszają ryzyko zakażenia, zapewniając bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich pacjentów podczas procedur medycznych.

Dzięki wygodnej tulei, którą łatwo chwycić, te igły zapewniają lepszą kontrolę i stabilność podczas użytkowania. Ich kompatybilność ze standardowymi strzykawkami zapewnia wygodę i wszechstronność w różnych warunkach medycznych.

Specyfikacja

Kraj rejestracji marki
  • USA
Kraj producenta
  • USA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.