Herbata El Naturalista Azahar 40 g (8410914310058)

Dodaj opinię Kod:  421394211

Herbata El Naturalista Azahar 40 g (8410914310058)

Dodaj opinię Kod:  421394211

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Natural Orange Blossom 40g Trociscos to naturalny produkt stosowany od wieków ze względu na swoje właściwości lecznicze. Te trociscos są wykonane z ekstraktu z kwiatu pomarańczy, kwiatu występującego w Afryce Północnej i Europie Południowej.

Kwiat pomarańczy jest znany ze swoich relaksujących i uspokajających właściwości, dzięki czemu jest naturalnym lekarstwem na stres i niepokój. Ponadto jest on również stosowany w leczeniu problemów trawiennych, takich jak niestrawność i zgaga.

Drażetki Orange Blossom można łatwo zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy rozpuścić jeden w ustach i pozwolić mu powoli się rozpuścić. Pozwala to na stopniowe wchłanianie składników aktywnych do organizmu, co maksymalizuje ich korzyści.

Natural Orange Blossom 40g Trociscos to całkowicie naturalny produkt, który jest bezpieczny w użyciu. Nie zawiera sztucznych dodatków ani konserwantów, dzięki czemu jest zdrowym wyborem dla osób poszukujących naturalnej alternatywy dla konwencjonalnych leków.

Krótko mówiąc, jeśli szukasz naturalnego środka na stres, niepokój lub problemy trawienne, Natural Orange Blossom 40g Trociscos jest doskonałym wyborem. Dzięki swoim relaksującym i uspokajającym właściwościom, produkt ten może pomóc Ci poczuć się spokojniejszym i bardziej zrelaksowanym, jednocześnie poprawiając zdrowie Twojego układu trawiennego. Wypróbuj go już dziś i odkryj zalety tego naturalnego produktu.

Specyfikacja

Postać
Kraj producenta
  • Hiszpania
Fasowanie, g
Ilość opakowań w opakowaniu, szt
  • 1
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.