Herbata El Naturalista Agrimonia 60 g (8410914310027)

Dodaj opinię Kod:  421394091

Herbata El Naturalista Agrimonia 60 g (8410914310027)

Dodaj opinię Kod:  421394091

43,79

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Natural Agrimony 60g Trociscos to naturalny produkt stosowany od wieków ze względu na swoje właściwości lecznicze. Te trociscos są wytwarzane z ekstraktu z rzepiku, rośliny występującej w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Agrimony jest znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych, przeciwutleniających i przeciwbólowych. Jest również tradycyjnie stosowana w leczeniu problemów trawiennych, takich jak biegunka i niestrawność, a także w łagodzeniu bólu gardła i kaszlu.

Trociscos z rzepiku to łatwy i wygodny sposób na czerpanie korzyści z tej rośliny. Wystarczy rozpuścić krokosz w ustach i pozwolić mu powoli się rozpuścić. Trociscos mają przyjemny smak i mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci.

Natural Agrimony 60g Trociscos to naturalny i bezpieczny produkt, który nie ma znanych skutków ubocznych. Jeśli jednak jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz leki, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Podsumowując, Agrimony Trociscos to naturalny i skuteczny sposób na leczenie problemów trawiennych, łagodzenie bólu gardła i kaszlu oraz czerpanie korzyści przeciwutleniających i przeciwzapalnych z tej rośliny. Wypróbuj The Natural Agrimony 60g Trociscos już dziś i doświadcz korzyści dla swojego zdrowia.

Specyfikacja

Postać
Kraj producenta
  • Hiszpania
Fasowanie, g
Ilość opakowań w opakowaniu, szt
  • 1
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.