Taśma kinesio Kinesio Neuro Muscular Bandage Granatowa 5 cm x 5 m (8470001815071)

Dodaj opinię Kod:  421298307

Taśma kinesio Kinesio Neuro Muscular Bandage Granatowa 5 cm x 5 m (8470001815071)

Dodaj opinię Kod:  421298307

61,42

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Taśma kinesio Kinesio Neuro Muscular to innowacyjny produkt przeznaczony do różnych zastosowań, takich jak wzmacnianie, trakcja, drenaż limfatyczny i gojenie złamań.

To pokryte klejem narzędzie terapeutyczne jest trwałe i wykonane z bawełny i kleju akrylowego, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do zastosowań medycznych, jak i sportowych. Ta hipolergiczna niebieska taśma została zaprojektowana w celu zmniejszenia stanu zapalnego, poprawy krążenia i wsparcia zmęczonych mięśni i więzadeł.

Neuro Muscular Bandage Kinesio Colortape Blue to najnowocześniejszy produkt, który łączy w sobie zalety terapii nerwowo-mięśniowej i taśmy kinezjologicznej, zapewniając optymalne wsparcie dla funkcji mięśni. Precyzyjnie zaprojektowana i kolorowa taśma jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, które potrzebują ulgi w bólu lub wsparcia podczas aktywności fizycznej. Jej elastyczność i sprężystość pozwalają na pełny zakres ruchu bez uszczerbku dla komfortu i trwałości. Produkt ten nie tylko pomaga złagodzić stany zapalne, poprawić krążenie, ale także zapewnia wsparcie dla zmęczonych mięśni i więzadeł. Jasny kolor nie tylko sprawia, że jest atrakcyjny wizualnie, ale także poprawia nastrój.

Specyfikacja

Materiał
  • Bawełna; Klej akrylowy
Dodatkowe cechy
  • Hypoalergiczny
Wskazania do stosowania
  • Zmniejsza stan zapalny; Poprawia krążenie; Wspomaga zmęczone mięśnie i więzadła
Kolor
  • Blue
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.