Strzykawka Bd jednorazowa szmaragdowa 2 ml + igła (382903077281)

Dodaj opinię Kod:  418370799

Strzykawka Bd jednorazowa szmaragdowa 2 ml + igła (382903077281)

Dodaj opinię Kod:  418370799

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Jednorazowa sterylna strzykawka Bd szmaragdowa o pojemności 2 ml do użytku ogólnego, podobnie jak cała linia produktów Bd Emerald, została wyprodukowana w sposób bardziej zrównoważony. Ponieważ w ich konstrukcji zastosowano do 30 % mniej materiału niż w przypadku innych strzykawek, pomaga to również w ograniczeniu usuwania odpadów.
Najważniejsze cechy jednorazowej sterylnej strzykawki Bd Emerald o pojemności 2 ml: Korek w kolorze zielonym zapewnia większy kontrast z oznaczeniami skali.
Zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o zmniejszeniu wpływu na środowisko. Do 20 % mniej materiału w porównaniu ze strzykawkami Bd Plastipak, co pozwala zmniejszyć zużycie surowca. Zmniejszenie masy odpadów klinicznych o 20 %. Zakład wykorzystuje 100 % energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych.
Strzykawka Bd Emerald spełnia międzynarodowe standardy wydajności. Ponadto strzykawki Bd Emerald muszą spełnić ponad czterdzieści szczegółowych kryteriów, zanim zostaną zakwalifikowane do użytku.
Inspiracją dla tej nowej strzykawki ogólnego przeznaczenia było ciągłe zaangażowanie firmy Bd w ochronę zdrowia na całym świecie. Ponieważ zdrowie ludzkie i zdrowe środowisko są nierozłączne, firma Bd zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją bezpiecznych, skutecznych produktów technologii medycznej, które pomagają również zmniejszyć wpływ na środowisko.

Specyfikacja

Pojemność, ml
Igły
  • Dwa
Kraj producenta
  • Bułgaria
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.