Test owulacji Clearblue 10 szt (8470001514936)

Dodaj opinię Kod:  409755585

Test owulacji Clearblue 10 szt (8470001514936)

Dodaj opinię Kod:  409755585

126,22

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Test owulacji Clearblue pomaga zmaksymalizować szanse na naturalne zajście w ciążę, identyfikując 2 najbardziej płodne dni każdego cyklu poprzez pomiar zmian głównego hormonu płodności, hormonu luteinizującego (LH). Jest bardziej dokładny niż metody oparte na temperaturze i kalendarzu i zapewnia krystalicznie czyste wyniki na cyfrowym wyświetlaczu.

Ten test owulacyjny wykrywa szczyt hormonu LH w moczu. Ten wzrost hormonu LH jest osiągany w ciągu 24 i 36 godzin przed uwolnieniem komórki jajowej przez jajniki. Tak więc maksymalna płodność jest osiągana w dniu wykrycia wzrostu LH i następnego dnia.

- Wyjmij pręt testowy i użyj go natychmiast. Przed naniesieniem moczu na patyczek należy umieścić go w uchwycie testowym.
- Zdejmij nasadkę i znajdź różową strzałkę na patyczku testowym.
- Przygotuj test. Zlokalizuj różową strzałkę na wsporniku strzałki i wyrównaj dwie różowe strzałki. Po włożeniu patyczka testowego do końca, powinien on kliknąć, a gdy pojawi się symbol "test gotowy", można natychmiast wykonać test. Jeśli symbol gotowości do testu nie pojawi się, spróbuj ponownie wyjąć i włożyć przewód testowy.
- Istnieją dwa sposoby wykonania testu. Po pierwsze, można pobrać próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika i wystarczy włożyć końcówkę absorbującą do próbki moczu na 15 sekund. Drugim sposobem wykonania testu jest wykonanie testu bezpośrednio ze strumienia moczu, należy umieścić końcówkę absorbującą skierowaną w dół podczas strumienia przez około 5 lub 7 sekund.
- Należy odczekać i trzymać końcówkę absorbentu skierowaną w dół lub pozostawić test w pozycji poziomej. Bardzo ważne jest, aby nie trzymać końcówki pochłaniacza podczas działania testu. Po upływie 20 lub 40 sekund symbol zacznie migać, wskazując, że test jest w toku. Nie można wyrzucić patyczka testowego, wymienić nasadki ani wytrzeć nadmiaru moczu.
- Po wykonaniu poprzednich kroków należy odczytać wynik. Po około 3 minutach wynik pojawi się na ekranie. Jeśli wynik w kółku oznacza, że nie wykryto wyrzutu LH, należy powtórzyć test następnego dnia i jest to zalecane o tej samej porze. Jeśli pojawi się uśmiechnięta buźka, oznacza to, że wykryto wzrost LH, co oznacza, że jesteś w najbardziej udanym momencie. Jeśli starasz się o dziecko, możesz kochać się w dowolnym momencie w ciągu najbliższych 48 godzin, aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.

Specyfikacja

Czułość, mIU/ml
  • 25
Data ważności
  • 24 miesiące
Dodatkowe cechy
  • Cyfrowy test owulacji
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.