Bandaż elastyczny Hansaplast Blue Finger Cohesive Bandage 3 × 5 cm (4005800204715)

Dodaj opinię Kod:  407857596

Bandaż elastyczny Hansaplast Blue Finger Cohesive Bandage 3 × 5 cm (4005800204715)

Dodaj opinię Kod:  407857596

Dostępny

19,91

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Bandaż samoprzylepny Hansaplast Blue Finger Cohesive Bandage to rodzaj bandaża samoprzylepnego przeznaczonego do stosowania na palcach. Wykonany jest z nietkanego materiału, który utrzymuje się na miejscu dzięki własnej elastyczności, więc nie ma potrzeby stosowania taśmy samoprzylepnej. Dzięki temu jest to wygodny i komfortowy bandaż do stosowania na palcach.

Bandaże samoprzylepne są również znane jako bandaże samoprzylepne. Są one stosowane w wielu różnych dziedzinach medycyny, w tym w ogólnej pielęgnacji ran, ortopedii i leczeniu oparzeń. Są one również powszechnie stosowane w medycynie sportowej w celu zapewnienia wsparcia i ochrony kontuzjowanych stawów i mięśni.

Bandaż samoprzylepny Hansaplast Blue Finger jest dobrym wyborem w przypadku drobnych skaleczeń i zadrapań na palcach. Jest również dobrym wyborem do zapewnienia wsparcia i ochrony kontuzjowanych palców. Jest łatwy do nałożenia i usunięcia oraz nie pozostawia lepkich pozostałości.

Specyfikacja

Sterylność
Kraj producenta
  • Niemcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.