Bandaże Ne×care Active Tape Cinta Color Piel 2.5 cm × 4.5 m (4054596686939)

Dodaj opinię Kod:  407857557

Bandaże Ne×care Active Tape Cinta Color Piel 2.5 cm × 4.5 m (4054596686939)

Dodaj opinię Kod:  407857557

Dostępny

39,48

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Nexcare Active Tape Cinta Color Piel 2.5 cm х 4.5 m to elastyczna, samoprzylepna taśma, która jest przeznaczona do ochrony i wsparcia stawów i mięśni. Jest ona również wykorzystywana do pomocy w zmniejszeniu obrzęku i bólu.

Taśma wykonana jest z miękkiego, elastycznego materiału, który jest delikatny dla skóry. Jest ona również wodoodporna i oddychająca, co czyni ją odpowiednią do stosowania na otwartych ranach.

Taśma dostępna jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać tę, która jest odpowiednia do Twojej potrzeby. Jest ona również dostępna w postaci rolki, z której można nacinać na mniejsze fragmenty.

Aby użyć taśmy, należy ją nałożyć na staw lub mięsień. Należy docisnąć ją delikatnie, aby zapobiec przesuwaniu. Taśmę można stosować przez maksymalnie 7 dni. Jeśli stanie się brudna, można ją umyć wodą i mydłem.

Specyfikacja

Sterylność
Waga, g
  • 25
Kraj producenta
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.