Plastry rozgrzewające Genexo Prel Red 3 3 szt. (5907553956301)

Dodaj opinię Kod:  387749358

Plastry rozgrzewające Genexo Prel Red 3 3 szt. (5907553956301)

Dodaj opinię Kod:  387749358

12,03

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

PRELred – plaster rozgrzewający 3 szt

Hydrożelowy plaster rozgrzewający najnowszej generacji, oparty na innowacyjnej formule Hydronique. Idealny do zastosowania w okolicach krzyża, karku lub pleców.

Dzięki hydrożelowej formule Hydronique, czerwone plastry PREL

zapewniają szybkie działanie kapsaicyny i salicylanu glikolu
gwarantują bezbolesne usuwanie
nie powodują odparzeń ani podrażnień
pozwala skórze oddychać

Działanie: PREL red – plaster hydrożelowy z kapsaicyną i salicylanem glikolu jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique, będący nośnikiem substancji rozgrzewających. Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra, nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżenie.

Plaster PREL red:

 • nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny, bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji
 • pełen efekt rozgrzewający plastra PREL red osiąga się po około 15 minutach po jego aplikacji
 • bezpośrednio po przyklejeniu może pojawić się odczucie chłodu, związane
 • z hydrożelowym podłożem plastra
 • przeznaczony dla osób dorosłych

Sposób stosowania: Odciąć fragment plastra o wielkości dopasowanej do powierzchni ciała. Zerwać folię ochronną. Nałożyć klejącą stronę okładu na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę.

Ostrzeżenia i środki ostrożności: Plaster przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego! Nie stosować bezpośrednio na rany ani podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W razie kontaktu z oczami natychmiast przemyć wodą. Po zastosowaniu dokładnie umyć ręce. Nie nagrzewać dodatkowymi metodami miejsca, w którym plaster został przyklejony (np. poduszką elektryczną) oraz nie stosować gorącej kąpieli. Nie stosować plastra w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik plastra. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po terminie ważności umieszczonym na opakowaniu.

Składniki: AQUA, GLYCERIN, POLYVINYL ALCOHOL, SODIUM POLYACRYLATE, SORBITOL, GLYCOL SALICYLATE, METHYL ACRYLATE AND 2-ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, KAOLIN, CELLULOSE GUM, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, POLYSORBATE 80, SORBITAN OLEATE, TARTARIC ACID, METHYLPARABEN, ALCOHOL, PROPYLPARABEN, SILICA, CAPSAICIN, NONOXYNOL-9, CI 77891, CI 16035, CI 19140.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w oryginalnym szczelnie zamkniętym opakowaniu, chroniąc od światła. Należy zużyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.

Status produktu: kosmetyk
Wytwórca: Genexo Sp. z o.o.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Podstawowy składnik
Rodzaj
 • Zestaw
Kraj rejestracji marki
 • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.