Krople do oczu Visneurox Pharmadiet B12 Omk2 10 ml (8414042004674)

Dodaj opinię Kod:  432723380

Krople do oczu Visneurox Pharmadiet B12 Omk2 10 ml (8414042004674)

Dodaj opinię Kod:  432723380

85,63

Dostępny

Opis

Krople do oczu Visneurox Pharmadiet B12 Omk2 to przełomowe rozwiązanie medyczne, opracowane przez Visneurox, mające na celu terapii schorzeń takich jak jaskra i początkowa retinopatia cukrzycowa. Badania potwierdziły, że ten specjalistyczny roztwór do oczu skutecznie przyspiesza proces gojenia się powierzchni oka, tworząc bezpieczne mikrosrodowisko sprzyjające regeneracji i odnowie.

Innowacyjna formuła produktu zawiera kwas hialuronowy, który wykazuje skuteczność w terapii uszkodzeń rogówki i spojówki. Działanie kwasu hialuronowego polega na zabezpieczaniu uszkodzonych tkanek przed dalszymi uszkodzeniami oraz promowaniu procesu gojenia się. Krople Visneurox Pharmadiet B12 Omk2 są więc nie tylko skutecznym lekiem, ale także wspomagają naturalny proces regeneracji oka.

Dzięki temu innowacyjnemu produktowi pacjenci mogą doświadczyć szybszego powrotu do zdrowia i poprawy funkcji wzroku. Krople do oczu Visneurox Pharmadiet B12 Omk2 stanowią istotne wsparcie dla osób cierpiących na schorzenia oczu, zapewniając im skuteczną i bezpieczną terapię.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Citicoline solution, 0.2% High molecular weight hyaluronic acid and 0.05% vitamin B12
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Przed użyciem należy dokładnie umyć ręce. Odchylić głowę do tyłu i lekko odciągnąć dolną powiekę. Wpuścić 1-2 krople do chorego oka. Zamknąć oczy na 2-3 minuty. Powtórzyć w razie potrzeby
Kraj producenta
  • Włochy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.