Krople do oczu Alcon Systane Ultra 10 ml (8470001542342)

Dodaj opinię Kod:  432723368

Krople do oczu Alcon Systane Ultra 10 ml (8470001542342)

Dodaj opinię Kod:  432723368

51,08

Dostępny

Opis

Krople do oczu Alcon Systane Ultra to doskonałe rozwiązanie dla osób, które odczuwają dyskomfort związany z suchymi oczami, szczególnie w przypadku noszenia soczewek kontaktowych. Ich unikalna formuła zapewnia szybkie i skuteczne złagodzenie pieczenia oraz podrażnienia spowodowanego suchością oczu. Dzięki tym kroplom można szybko i łagodnie nawilżyć i natłuścić soczewki, zarówno te hydrofilowe, jak i silikonowo-hydrożelowe, co przynosi ulgę nawet przy długotrwałym noszeniu.

Formuła kropli Alcon Systane Ultra zawiera składniki, które nie tylko nawilżają oczy, ale także tworzą ochronną warstwę na powierzchni soczewek kontaktowych. Dzięki temu zapewniają one długotrwałe ukojenie i komfort, nawet podczas długich godzin noszenia soczewek. Ich delikatna konsystencja sprawia, że są łatwe w aplikacji i nie powodują rozmycia widzenia, co jest szczególnie istotne dla osób aktywnych, które potrzebują szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu suchości oczu.

Krople do oczu Alcon Systane Ultra to nie tylko produkt łagodzący objawy suchości oczu, ale także dbający o komfort użytkownika soczewek kontaktowych. Dzięki nim można cieszyć się klarownym widzeniem i swobodą przez dłuższy czas, bez konieczności częstego usuwania i ponownego aplikowania soczewek. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną uczynić codzienną opiekę nad oczami łatwą i przyjemną.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Polyethylene glycol 400, Propylene glycol, Sorbitol, Hydroxypropyl cellulose, Aminomethylpropanol, Boric acid, Potassium chloride, Sodium chloride and Chloride.
Zastosowanie
  • Zakropić 1-2 krople do oczu i zamrugać 2-3 razy.
Kraj producenta
  • USA
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.