Sterylne chusteczki okulistyczne Banoftal Ophthalmic 20 szt (8470001713520)

Dodaj opinię Kod:  429125744

Sterylne chusteczki okulistyczne Banoftal Ophthalmic 20 szt (8470001713520)

Dodaj opinię Kod:  429125744

47,24

Dostępny

Opis

Zachowaj odświeżony wygląd oczu przez cały dzień dzięki sterylnym chusteczkom do oczu Bañoftal Ophthalmic! Masz wrażliwe oczy? Te chusteczki zostały specjalnie zaprojektowane, aby pomóc oczyścić delikatny obszar wokół oczu bez podrażniania skóry. Ich unikalna formuła jest wypełniona dobroczynnymi składnikami, które nawilżają i zapewniają głębokie oczyszczanie.
Wystarczy jedna chusteczka na oko, aby cieszyć się odświeżającym doznaniem. Ponadto wygodne opakowanie sprawia, że jest to świetny produkt do zabrania w podróż! Farmaceuci zalecają przechowywanie w chłodnym, suchym miejscu - idealnym do utrzymania powiek i rzęs w czystości nawet poza domem. Ulepsz swoją codzienną rutynę oczyszczania już dziś dzięki Bañoftal Ophthalmic !

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Aqua (Water), Propylene glycol, Hamamelis Virginiana Flower Water, Calendula officinalis extract, Sodium Hyaluronate, Disodium phosphate, Sodium methylparaben, Polysorbate-80, Sodium propylparaben, Citric Acid, Hydrochloric Acid
Kraj producenta
  • Hiszpania
Działanie
Kraj rejestracji marki
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.