Plyn do gojenia ran Verco SutriSept 250 ml (5906190437051)

Dodaj opinię Kod:  428403554

Plyn do gojenia ran Verco SutriSept 250 ml (5906190437051)

Dodaj opinię Kod:  428403554

46,74

Dostępny

Opis

SutriSept w płynie do ran jest lekiem nowej generacji do antyseptycznego oczyszczania i przemywania ran oraz oparzeń I-II stopnia. SutriSeptpoprawa zdrowia bezboleśnie pielęgnuje rany i oparzenia, zapobiega infekcjom ran i przyspiesza ich gojenie. Przeznaczony do oczyszczania i nawilżania ran zakażonych i niezakażonych. Zawiera jedyne na rynku połączenie 0.1% PHMB (poliheksanidu) i poloksameru 188, niejonowego środka powierzchniowo czynnego, który wspomaga gojenie ran 1 .

Nadaje się również do antyseptycznego czyszczenia, zmiękczania i usuwania zaschniętych i przylegających materiałów opatrunkowych bez powodowania wtórnych urazów.

SutriSept pielęgnuje rany mechanicznie. Zawarte w produkcie substancje powierzchniowo czynne, redukujące napięcie powierzchniowe, zapewniają komfortowe i bezbolesne oczyszczenie rany. SutriSept wspomaga gojenie się ran, zapewniając pozytywne działanie oczyszczające i nawilżające powierzchnie, na które jest nakładany.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • 0.1% Phmb (Poliheksanid), Poloksamer 188 1%
Zastosowanie
  • Stosować zgodnie z instrukcjami.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.