Żel do gojenia ran Polpharma Help4skin 75 g (5903060614024)

Dodaj opinię Kod:  428403548

Żel do gojenia ran Polpharma Help4skin 75 g (5903060614024)

Dodaj opinię Kod:  428403548

40,19

Dostępny

Opis

Polpharma Help4skin może być stosowana na rany cukrzycowe i owrzodzenia stóp. Osoby chore na cukrzycę mające problemy ze stopami powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem gojenia ran za pomocą Help4Skin.

Help4Skin Wound Healing zawiera kwaśny karbomer stabilizowany karnozyną, głównym peptydem naturalnie występującym w skórze. W przypadku ran suchych, takich jak owrzodzenia i rany chirurgiczne, działa okluzyjnie: zapobiega parowaniu i ogranicza utratę płynu przez naskórek. Karnozyna buforuje kwaśne polimery i dlatego działa jako przeciwutleniacz. Karbomer pochłania nadmiar płynu z mokrych, sączących ran, chłodząc i zmiękczając miejsce kontaktu plastra i/lub opatrunku. Nie przykleja się do rany.

Do stosowania na rany ostre lub przewlekłe, rany (w tym chirurgiczne), Odleżyny, Otwarte wrzody na nogach, Łuszczyca, Powierzchowne oparzenia.
Spray umożliwia bezdotykową aplikację żelu – wygodną w przypadku ran takich jak odleżyny.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Colloidal Acid Carbomer, Carnosine, Water, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Zastosowanie
  • Dokładnie umyć ręce przed i po nałożeniu leku na ranę. Zamknięte rany: oczyścić i zdezynfekować leczony obszar. Nałożyć lek na ranę, nie dotykając jej końcówką aplikatora. Jeśli to konieczne, nałóż bandaż lub plaster. Otwarte rany: oczyścić i zdezynfekować leczony obszar. Dokładnie i delikatnie osuszyć sterylną gazą. Lek nanieść grubą warstwą (0.5 - 0.75 cm) na ranę, nie dotykając jej końcówką aplikatora. Nałóż plaster lub bandaż. Zmieniaj żel i plaster lub bandaż przynajmniej raz dziennie. W przypadku pojawienia się strupów na ranie należy zminimalizować ilość leku.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.