Spray do gojenia ran Professional Dietetics Vulnamin 30 ml (8021756000641)

Dodaj opinię Kod:  428403512

Spray do gojenia ran Professional Dietetics Vulnamin 30 ml (8021756000641)

Dodaj opinię Kod:  428403512

117,21

Dostępny

1

Opis

Interaktywny bandaż na bazie hialuronianu sodu i aminokwasów w formie płynnego żelu w sprayu, który znajduje zastosowanie w procesie gojenia ran powstałych m.in. na skutek urazów, wrzodów, oparzeń, powikłań chorób przewlekłych, skutków ubocznych chorób onkologicznych terapii.

Zalecany jest do stosowania we wczesnych stadiach choroby, działa zapobiegawczo na rozwój zmian skórnych i może być stosowany w celu ochrony struktury skóry. Przyczynia się do oczyszczania ran i tworzenia tkanki ziarninowej. Vulnamin Spray dodatkowo redukuje naciek zapalny i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Preparat utrzymuje prawidłowe nawilżenie uszkodzonej skóry, wspomaga proliferację komórek, a co za tym idzie przyspiesza gojenie się ran.

Przeznaczenie:
- Vulnamin spray jest produktem medycznym wyprodukowanym zgodnie z wymogami Dyrektywy 93/42/EEC w sprawie wyrobów medycznych. Stosowany jest w celu przywrócenia wilgotnego mikrośrodowiska, szczególnie w ranach suchych, wspomagając jednocześnie fazę oczyszczania i ziarninowania nieleczonych zmian skórnych.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Purified Water, Sodium Hyaluronate, Glycine, L-Proline, L-Leucine, L-Lysine HCl, Methyl 4-Hydroxybenzoate Sodium Salt, Propyl 4-Hydroxybenzoate Sodium Salt, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA.
Zastosowanie
  • Rozpylić spray Vulnamin na skórę dotkniętą zmianami przedwrzodowymi 1 lub 2 razy dziennie. Vulnamin spray jest również wskazany w terapii wrzodziejących zmian skórnych bez martwicy i infekcji (faza czerwona). Odstęp między zmianami opatrunków zależy w dużej mierze od stanu rany. Zmiana opatrunku powinna być proporcjonalna do wysięku z rany; zaleca się wymianę co drugi dzień lub najpóźniej co trzy dni. Umyj i oczyść ranę oraz spryskaj odpowiednią ilość produktu, stosując jako opatrunek wtórny najbardziej odpowiedni do stanu rany.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.