Żel do gojenia ran Verco SutriSept 30 ml (5906190437037)

Dodaj opinię Kod:  428403506

Żel do gojenia ran Verco SutriSept 30 ml (5906190437037)

Dodaj opinię Kod:  428403506

35,67

Dostępny

Opis

SutriSept w Żel Hydrożel na rany to preparat nowej generacji o działaniu antyseptycznym nawilżającym, ochronnym i pielęgnującym rany i oparzenia. SutriSeptpoprawa zdrowia bezboleśnie pielęgnuje rany i oparzenia, zapobiega infekcjom ran i przyspiesza ich gojenie. Przeznaczony do pielęgnacji, ochrony i nawilżania ran zakażonych i niezakażonych. Zawiera jedyną na rynku kombinację 0.1% PHMB (poliheksanidu) i poloksameru 188. niejonowego środka powierzchniowo czynnego, który wspomaga gojenie ran.

SutriSept w żelu hydrożelowym na rany tworzy warstwę ochronną w miejscu aplikacji i mechanicznie zapobiega przyleganiu mikroorganizmów do obszaru rany. Hydrożel SutriSeptpoprawa zdrowia nie opóźnia procesu gojenia się rany, dlatego można go nakładać na dno rany przez kilka dni. W tym czasie zapewnia dezynfekcję poprzez regularne poprawa zdrowia, nawilżanie i tworzenie warstwy ochronnej na ranie.

Dodatkowo utworzona cienka warstwa ochronna stanowi barierę pomiędzy powierzchnią rany a bandażem, minimalizuje przywieranie bandaża do powierzchni rany oraz ogranicza rozwój mikroorganizmów osadzających się na powierzchni bandaża. Zwiększa to skuteczność bandaża.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • 0.1% PHMB (polyhexanide), Poloxamer 188 1%
Zastosowanie
  • Stosować zgodnie z instrukcjami.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.