Żelowy kompres na klatkę piersiową Euroimpex Brassipharma Cabbage 75 ml (5904067477988)

Dodaj opinię Kod:  428403485

Żelowy kompres na klatkę piersiową Euroimpex Brassipharma Cabbage 75 ml (5904067477988)

Dodaj opinię Kod:  428403485

26,20

Dostępny

Opis

Brassipharma Kapusta żel-kompres na pierś - produkt do stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią. Szczególnie wskazany w przypadkach zwiększonej wrażliwości piersi. To dostępna przez cały rok alternatywa własnoręcznie robionych okładów z liści kapusty.

Cechy:
- Formuła żelu została przebadana dermatologicznie i zawiera 97.67% składników pochodzenia naturalnego. Produkt natłuszcza, daje uczucie ulgi – łagodzi podrażnienia i zmniejsza rumień. Dodatkowo zapewnia elastyczność, nawilża i wygładza skórę.
- Ekstrakt z kapusty zapewnia skuteczność. Kapusta bogata jest w różne frakcje związków biologicznie aktywnych, które odpowiadają za właściwości pielęgnujące i ochronne żelu. Dzięki naturalnym składnikom produkt jest całkowicie bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Specyfikacja

Zastosowanie
  • Nałóż żel na dłonie i wmasuj go w klatkę piersiową lekkimi ruchami masującymi. Przed karmieniem produkt należy zmyć. Działanie łagodzące jest intensywniejsze, gdy żel przechowuje się w lodówce.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Działanie
Kraj rejestracji marki
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.