Saszetki na trawienie Bioton Intesta Max 30 szt (5903792662324)

Dodaj opinię Kod:  428403464

Saszetki na trawienie Bioton Intesta Max 30 szt (5903792662324)

Dodaj opinię Kod:  428403464

50,90

Chwilowo niedostępny

Opis

Bioton Intesta Max to produkt przeznaczony do problemów ze strony przewodu pokarmowego. Granulki te zostały specjalnie zaprojektowane, aby łagodzić objawy związane z zaburzeniami jelit. Zawierają unikalną formułę, która wspiera zdrowe trawienie i komfortową pracę jelit.

U pacjentów z chorobami i dysfunkcjami jelit, poza możliwością terapia, bardzo ważne jest przestrzeganie odpowiedniej diety. Warunki powrotu do zdrowia i wsparcia
normalne funkcjonowanie jelit to systematyczna regeneracja nabłonka.

Prawidłowy nabłonek chroni przed niepożądanym przedostaniem się mikroorganizmów, toksyn i innych do organizmu
szkodliwe związki zawarte w treści jelitowej. Prawidłowo funkcjonująca błona śluzowa jelit wytwarza niezbędną ilość śluzu.

Śluz odgrywa ważną rolę w obronie fizycznej
nabłonka jelitowego, a także zapewnia optymalne środowisko dla bakterii, w tym także tych bardzo pożytecznych dla gospodarza. Dzięki warstwie śluzu mogą osadzić się na zawsze i wytworzyć wiele ważnych związków, m.in.: witaminy i kwas mlekowy.

Zdrowe jelito charakteryzuje się prawidłową motoryką, która w różny sposób przemieszcza zawartość
części układu trawiennego, zapewniające trawienie i wchłanianie. Wszystkie te procesy wymagają energii. Komórki jelita grubego pozyskują go z maślanu, który naturalnie występuje w okrężnicy.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • 1 sachet contains 2500 mg of microgranulated sodium butyrate and triglycerides of vegetable origin, which corresponds to 750 mg of sodium butyrate. The drug contains the sweetener acesulfame K.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Stosować zgodnie z instrukcjami.
Kraj producenta
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.