Spray do nosa Merck Sterimar 100 ml (5907589874143)

Dodaj opinię Kod:  428403425

Spray do nosa Merck Sterimar 100 ml (5907589874143)

Dodaj opinię Kod:  428403425

41,17

Chwilowo niedostępny

Opis

Spray do nosa Merck Sterimar produkt 100 % naturalny, bez konserwantów. Bogaty w mikroelementy o dobroczynnym działaniu: miedź, mangan, selen, cynk, żelazo.

Nawilża, zapobiega wysuszeniu śluzówki nosa, zwłaszcza w sezonie grzewczym, w klimatyzowanych pomieszczeniach.
pielęgnuje nos z drobnoustrojów i zanieczyszczeń, takich jak kurz i alergeny, pozwala rozrzedzić i usunąć śluz, dzięki czemu ułatwia oddychanie.

Optymalny strumień umożliwia właściwe wypłukanie i oczyszczenie jam nosa. Przywraca naturalne funkcje błony śluzowej nosa.
Wygodny w użyciu, może być stosowany w każdej pozycji.

Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
Chronić przed światłem słonecznym.

Specyfikacja

Rodzaj
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Trzymając głowę prosto należy wprowadzić końcówkę aplikatora do nosa. Rozpylić aerozol raz lub dwa razy w każdym otworze nosowym. Pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął z nosa, a następnie wydmuchać nos. W celu głębszego oczyszczenia jam nosowych należy przechylić głowę w jedną stronę, umieścić końcówkę aplikatora w górnej części otworu nosowego. Rozpylić aerozol jeden raz, ale przez dłuższą chwilę, od 2 do 3 sekund. Pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął przez drugi otwór nosowy, a następnie wydmuchać nos. Po każdym użyciu końcówkę aplikatora umyć w gorącej wodzie i osuszyć. 2 do 6 aplikacji dziennie.
Kraj producenta
  • Polska
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.