Maść doodbytnicza Miralex Proktis-M Plus 30 g (8032595870142)

Dodaj opinię Kod:  428403332

Maść doodbytnicza Miralex Proktis-M Plus 30 g (8032595870142)

Dodaj opinię Kod:  428403332

35,12

Chwilowo niedostępny

Opis

Maść doodbytnicza Proktis-M Plus wykazuje skuteczność dzięki obecności wazeliny białej, oleju wazelinowego i kwasu hialuronowego, które dzięki swojej zdolności do zatrzymywania wody tworzą wilgotne środowisko, które nawilża, przyspiesza i usprawnia naturalny proces gojenia i regeneracji tkanek.

Wskazania do stosowania maści Proktis-M:
- W szczelinach i pęknięciach odbytu, w chorobie hemoroidalnej, w stanach zapalnych odbytu i odbytnicy, po radio- i chemioterapii, we wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego oraz samotnych wrzodach odbytnicy, w przetokach okołoodbytniczych, w urazach odbytu i odbytnicy.
- Do powstawania chorób odbytu sprzyjają: zaparcia, biegunki, zbyt mała ilość przyjmowanych płynów, owoców i warzyw, ostre przyprawy, siedzący tryb życia, uwarunkowania genetyczne, palenie tytoniu, spożywanie alkoholu oraz uprawianie seksu analnego.

Maść doodbytnicza Proktis-M:
- przyspiesza zabliźnianie się ran w kanale odbytu i odbytnicy;
- przywraca naturalny proces gojenia;
- przywraca elastyczność oraz właściwe napięcie naczyń krwionośnych;
- odbudowuje błonę śluzową kanału odbytu i odbytnicy;
- łagodzi takie objawy jak: swędzenie, pieczenie, bóle w okolicy odbytu.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • White Vaseline and Vaseline oil (953mg/g), Sodium salt of hyaluronic acid (0.1mg/g), Propylene glycol, Laureth-9. Phytosomescin-beta-sitosterol, Glycyrrhetinic acid phytosome, BHT
Zastosowanie
  • Dorośli i dzieci: stosować dwie aplikacje dziennie, rano i wieczorem, najlepiej po wypróżnieniu. Należy umyć ręce przed i po zastosowaniu wyrobu medycznego. Przebić plombę zabezpieczającą tubę za pomocą uwypuklenia na zakrętce. Nanieść odpowiednią ilość produktu na miejsce zmienio­ne chorobowo i lekko wmasować. Zamknąć tubę za pomocą zakrętki. W przypadku aplikacji doodbytniczej użyć dołączonego aplikatora. Przykręcić aplikator do tuby. Zdjąć nasadkę z aplikatora. Nacisnąć tubę, dopóki maść nie wydostanie się z otworów aplikatora. Włożyć aplikator do jamy odbytu i ponownie nacisnąć tubę, aby uwolnić maść. Po użyciu oczyścić aplikator i założyć nasadkę ochronną. Zaleca się stosowanie wyrobu medycznego przez jedną osobę. W razie potrzeby maść doodbytnicza PROKTIS-M PLUS może być stosowana przez dłuższy okres czasu, jednak po 30 dniach ciągłego stosowania należy przerwać terapię na tydzień.
Kraj producenta
  • Włochy
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.