Maść na hemoroidy Biovena Anusir 30 g (5903111462321)

Dodaj opinię Kod:  428403314

Maść na hemoroidy Biovena Anusir 30 g (5903111462321)

Dodaj opinię Kod:  428403314

34,55

Chwilowo niedostępny

Opis

Maść na hemoroidy Biovena Health Anusir przeznaczony do stosowania miejscowego. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy tworzy żelową powłokę, która chroni i aktywuje mechanizmy regeneracyjne. Film ochronny utworzony z kwasu hialuronowego przywraca wilgotność, łagodzi stany zapalne, ułatwia i przyspiesza procesy gojenia.

Łagodzenie podrażnień i objawów towarzyszących hemoroidom oraz innym dolegliwościom okolic odbytu: po zabiegach lub operacjach chirurgicznych, także podczas radioterapii; w stanach zapalnych, z towarzyszącym świądem, obrzękiem, zaczerwienieniem; w pęknięciach i szczelinach odbytu powstałych na skutek zaparć.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Hyaluronic acid in the form of sodium salt, Ectoine, Troxerutin, and Vitamin E
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Cienką warstwę preparatu nanieść na suchą i oczyszczoną okolicę odbytu. Stosować 2-3 razy dziennie (rano, wieczorem lub częściej w razie potrzeby). Przed i po każdym stosowaniu maści należy umyć ręce.
Kraj producenta
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.