Krople do oczu Fidia Trium Free 10 ml (8033661805051)

Dodaj opinię Kod:  428403242

Krople do oczu Fidia Trium Free 10 ml (8033661805051)

Dodaj opinię Kod:  428403242

46,58

Dostępny

Opis

Trium free to wyrób medyczny w postaci kropli do oczu, które są sterylnym izotonicznym roztworem do wstrzykiwań do oczu z solą sodową kwasu hialuronowego i ekstraktem z miłorzębu japońskiego.

Wskazanie:
- Zespół suchego oka po operacji. Lek Trium free przeznaczony jest do REGENERACJI uszkodzeń pourazowych powierzchni oka. Synergia działania dwóch składników: miłorzębu japońskiego i wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego PHA 1.0 klasy farmaceutycznej.

Cechy:
- Kwas hialuronowy to mukopolisacharyd występujący fizjologicznie w ludzkim oku, który przylega do powierzchni oka, chroniąc ją i nawilżając. Opatentowany specjalnie do stosowania okulistycznego, farmaceutyczny kwas hialuronowy FHA 1.0 jest długotrwały ze względu na swoje właściwości powłokowe.
- Ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma właściwości przeciwutleniające i w połączeniu z nawilżającymi właściwościami kwasu hialuronowego pomaga przywrócić prawidłowy film łzowy.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Main Ingredient: Sodium Hyaluronate 0.15% (FHA 1.0) Other Ingredients: Boric Acid, Disodium Tetraborate Decahydrate, Ginkgo Biloba L. Extract, Sodium Chloride, Water for Injections
Zastosowanie
  • Wprowadzić 1-2 krople do worka spojówkowego 3 razy dziennie lub częściej. Produkt można stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych, zgodnie z decyzją lekarza.
Kraj producenta
  • Włochy
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.