Wlewnik Sanity Hydroterapia Standart Gumowy 2 l (5907438973119)

Dodaj opinię Kod:  426916556

Wlewnik Sanity Hydroterapia Standart Gumowy 2 l (5907438973119)

Dodaj opinię Kod:  426916556

36,75

Dostępny

Opis

Wlewnik Sanity Hydroterapia Standart Gumowy 2 l to nowoczesne narzędzie do oczyszczania ciała w domowych warunkach, które zapewnia prostotę i skuteczność użytkowania. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i higienie, ten wlewnik ułatwia przeprowadzanie zabiegów irygacji pochwy oraz lewatywy doodbytniczej zgodnie z zaleceniami lekarza, co jest kluczowe dla zachowania zdrowia i higieny miejsc intymnych oraz przygotowania do procedur chirurgicznych.

Dzięki prostemu w obsłudze mechanizmowi i solidnej konstrukcji, Wlewnik Hydroterapia Standart jest idealny dla osób, które dopiero rozpoczynają terapię oraz dla tych, którzy poszukują wygodnego sposobu naturalnego oczyszczania organizmu. Jego pojemność wynosząca 2 litra oraz dwie końcówki (dłuższa do irygacji pochwy i krótsza do lewatywy) zapewniają wszechstronne zastosowanie i komfort podczas użytkowania. Ponadto, jest to produkt certyfikowany, wykonany z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, który można wykorzystywać często bez obaw o jego wytrzymałość.

Wygodny w użytkowaniu i wielozadaniowy, Wlewnik Hydroterapia Standart to niezastąpione narzędzie dla osób dbających o swoje zdrowie i higienę, które poszukują skutecznego sposobu oczyszczania ciała w domowych warunkach.

Specyfikacja

Kraj producenta
  • Polska
Kraj rejestracji marki
  • Polska
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.