Spray do nosa Tonimer 20 ml (8033224818146)

Dodaj opinię Kod:  425507631

Spray do nosa Tonimer 20 ml (8033224818146)

Dodaj opinię Kod:  425507631

43,55

Dostępny

Opis

Tonimer spray do nosa to wyrób medyczny przeznaczony do pielęgnacji jamy nosowej.

Najważniejsze cechy i zalety sprayu do nosa Tonimer obejmują:
- Spray zawiera izotoniczny roztwór wody morskiej, który pomaga oczyścić przewody nosowe ze śluzu, kurzu, alergenów i innych zanieczyszczeń, a także nawilżyć błonę śluzową nosa.
- Stosowanie sprayu pomaga złagodzić suchość i podrażnienie błony śluzowej nosa, co ułatwia oddychanie i zmniejsza przekrwienie nosa.
- Tonimer na ogół nie zawiera konserwantów ani innych dodatków chemicznych, dzięki czemu jest bezpieczny do stosowania przez osoby w każdym wieku, w tym dzieci i kobiety w ciąży.
- Spray łatwo wstrzykuje się do przewodów nosowych dzięki specjalnej dyszy, co sprawia, że ​​jest wygodny do stosowania w domu i w podróży.

Zaleca się jednak przed użyciem skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli posiadasz jakiekolwiek przeciwwskazania lub dolegliwości zdrowotne.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Umieść końcówkę aplikatora w nozdrzu. Naciśnij pompkę, aby rozpylić roztwór do nozdrza. Powtórz kroki 2 i 3 po drugiej stronie. Po każdym użyciu należy oczyścić końcówkę aplikatora.
Kraj producenta
  • Chorwacja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.