Woda morska do nosa Sterimar 100 ml (8470003765824)

Dodaj opinię Kod:  425507628

Woda morska do nosa Sterimar 100 ml (8470003765824)

Dodaj opinię Kod:  425507628

44,54

Dostępny

Opis

Woda morska do nosa Sterimar to naturalny produkt przeznaczony do pielęgnacji jamy nosowej i błony śluzowej nosa.

Główne cechy i zalety wody morskiej Sterimar obejmują:
- Sterimar zawiera wodę morską wzbogaconą minerałami i pierwiastkami śladowymi, takimi jak sód, wapń, magnez, które pomagają nawilżać i oczyszczać przewody nosowe.
- Stosowanie wody morskiej pomaga nawilżyć błonę śluzową nosa i oczyścić ją ze śluzu, wydzieliny i innych zanieczyszczeń.
- Sterimar pomaga odświeżyć i oczyścić kanały nosowe, co może pomóc poprawić czynność układu oddechowego i ułatwić oddychanie.
- Sterimar na ogół nie zawiera konserwantów, aromatów i dodatków chemicznych, dzięki czemu jest bezpieczny do stosowania przez osoby w każdym wieku, w tym dzieci i kobiety w ciąży.
- Regularne spożywanie wody morskiej może pomóc w zapobieganiu rozwojowi infekcji, reakcji alergicznych i innych chorób jamy nosowej.

Woda morska Sterimar przeznaczona jest do codziennego stosowania i może być pomocna w przypadku kataru, suchości błony śluzowej nosa, reakcji alergicznych i innych schorzeń związanych z problemami nosa. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z instrukcją i skonsultowanie się z lekarzem, szczególnie w przypadku występowania przeciwwskazań lub dolegliwości zdrowotnych.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Ostrożnie włóż aplikator do nosa. Lekko naciśnij aplikator i pozostaw roztwór w kontakcie z nozdrzami na kilka minut przed inhalacją. Stosować od 2 do 6 dawek dziennie do każdego otworu nosowego.
Kraj producenta
  • Francja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.