Krem ochronny do okolic intymnych Lindor Protective with Zinc Oxide 200 ml (4052199600697)

Dodaj opinię Kod:  425507604

Krem ochronny do okolic intymnych Lindor Protective with Zinc Oxide 200 ml (4052199600697)

Dodaj opinię Kod:  425507604

56,13

Dostępny

Opis

Lindor Protective with Zinc Oxide to specjalistyczny produkt przeznaczony do ochrony i pielęgnacji wrażliwej skóry okolic intymnych. Krem został opracowany z dodatkiem tlenku cynku, który ma właściwości przeciwzapalne i ochronne.

Główne składniki kremu to:
- Tlenek cynku: zapewnia ochronę przed podrażnieniami, zmniejsza stany zapalne i pomaga w naprawie skóry.
- Składniki nawilżające: pomagają utrzymać naturalną równowagę nawilżenia skóry, zapobiegając wysuszeniu i podrażnieniom.
- Inne substancje aktywne: krem ​​może zawierać także składniki, które łagodzą podrażnienia i zmniejszają uczucie dyskomfortu.

Krem przeznaczony jest do codziennego stosowania i może być szczególnie przydatny w przypadkach zwiększonej wrażliwości skóry okolic intymnych, przy wystąpieniu podrażnienia, zaczerwienienia lub innych nieprzyjemnych dolegliwości. Przed użyciem produktu zaleca się wykonanie próby na niewielkiej powierzchni skóry, aby wykluczyć możliwe reakcje alergiczne lub nadwrażliwość na skład kremu.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Almond oil, Zinc oxide, Creatine, Panthenol
Zastosowanie
  • Niewielką ilość kremu nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę okolic intymnych. Delikatnie wmasuj krem ​​aż do całkowitego wchłonięcia. Krem stosować 2-3 razy dziennie lub według zaleceń lekarza.
Kraj producenta
  • Polska
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.