Lewatywa solna Lainco Via Rectal 66 ml (8470001604286)

Dodaj opinię Kod:  425507601

Lewatywa solna Lainco Via Rectal 66 ml (8470001604286)

Dodaj opinię Kod:  425507601

24,00

Dostępny

Opis

Przedstawiamy Lainco poprzez lewatywę z solą fizjologiczną doodbytniczą, niezawodne i skuteczne rozwiązanie łagodzące dyskomfort spowodowany zaparciami. Lewatywa ta, opracowana specjalnie dla osób w każdym wieku, jest bezpieczną i delikatną metodą utrzymania zdrowia układu trawiennego.

Dzięki unikalnej formule zawierającej zrównoważony roztwór soli, ta lewatywa zapewnia naturalny i skuteczny sposób stymulowania wypróżnień bez użycia ostrych środków chemicznych lub dodatków. Po prostu włóż lewatywę doodbytniczo, a po kilku minutach poczujesz ulgę w wzdęciach i dyskomfortie w jamie brzusznej.

Dzięki łatwej w użyciu konstrukcji, lewatywa Lainco Via Rectal Saline Enema zapewnia bezproblemowe działanie. Fabrycznie napełniony aplikator ułatwia bezbolesną iniekcję, zapewniając wygodną i kontrolowaną iniekcję. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on przyjazny w podróży, dzięki czemu ulga jest zawsze pod ręką.

Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo jest widoczne w każdym aspekcie tego produktu. Wyprodukowana zgodnie ze ścisłymi standardami produkcyjnymi, lewatywa Lainco Via Rectal Saline Enema zapewnia sterylność i bezpieczeństwo użytkowania, minimalizując ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego i infekcji.

Niezależnie od tego, czy szukasz krótkotrwałej ulgi, czy potrzebujesz regularnej stymulacji jelit, lewatywa Lainco Via Rectal Saline Enema jest idealnym rozwiązaniem. Zaufaj jego niezawodności i delikatnej skuteczności, aby przywrócić trawienie. Pożegnaj dyskomfort i ciesz się komfortem i łatwością, jaką zapewnia ta lewatywa. Wypróbuj już dziś i ciesz się ulgą, na którą zasługujesz!

Specyfikacja

Rodzaj
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Naciśnij nakrętkę, aby usunąć uszczelkę. Po zerwaniu plomby pociągnąć zatyczkę do góry, a wstępnie nasmarowana kaniula będzie wolna i będzie można ją wprowadzić. Ostrożnie wprowadź kaniulę do odbytnicy, aby uniknąć uszkodzenia ściany odbytnicy, a następnie delikatnie i stale naciskaj kaniulę, aż do jej opróżnienia. W zależności od obrazu klinicznego dorosłym zwykle zaleca się 1 lub 2 lewatywy dziennie.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.