Żel intymny Iprad Mucogyne Non Hormonal 8 x 5 ml (3401040392006)

Dodaj opinię Kod:  425507595

Żel intymny Iprad Mucogyne Non Hormonal 8 x 5 ml (3401040392006)

Dodaj opinię Kod:  425507595

68,61

Dostępny

Opis

Mucogyne żel to niehormonalny żel intymny na bazie liposomalnego kwasu hialuronowego, przeznaczony do odbudowy błony śluzowej zapalenia sromu i pochwy u wszystkich kobiet, niezależnie od wieku.

Kwas hialuronowy zawarty w żelu Mucogyne pomaga zachować elastyczność, nawilżenie i naturalne nawilżenie błony śluzowej zapalenia sromu i pochwy oraz kompensuje brak naturalnej wydzieliny.

Żel Mucogin można stosować:
- Jako środek nawilżający, rozwiązujący problem suchości sromu i pochwy niezależnie od pochodzenia (z objawami podrażnienia sromu, dyskomfortem, swędzeniem lub bez): kobiety cierpiące na ból podczas stosunku, młode dziewczyny przyjmujące tabletki w mikrodawkach, matki w okresie karmienia piersią, kobiety w okresie menopauzy .
- Jako lubrykant ułatwiający stosunek płciowy.

Specyfikacja

Skład
  • Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Hexamidine Diisethionate, Sodium Hyaluronate, Dl-Tocopheryl Acetate, Malva Sylvestris Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tocopherol
Zastosowanie
  • Żel Mucogin stosuje się dopochwowo i/lub w zewnętrznej strefie intymnej: Jako środek nawilżający, przy suchości sromu i pochwy; Wewnętrznie: 1 aplikacja 2-3 razy w tygodniu do ustąpienia objawów. Zewnętrznie: możliwość stosowania 1 orzecha laskowego 1-2 razy dziennie do masażu okolic intymnych. Jako lubrykant: 1 aplikacja w trakcie stosunku płciowego (lub przed nim dla większej ostrożności). Można nałożyć niewielką ilość na prezerwatywę (kompatybilną z prezerwatywami) Żel Mucogyne można łączyć z dowolną terapią hormonalną.
Kraj producenta
  • Francja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.