Balsam-spray do gardła Arkopharma Arkorespira 30 ml (3578830116583)

Dodaj opinię Kod:  425507568

Balsam-spray do gardła Arkopharma Arkorespira 30 ml (3578830116583)

Dodaj opinię Kod:  425507568

70,89

Chwilowo niedostępny

Opis

Respira Spray Vaporizer to roztwór sporządzony z mieszaniny absolutnie czystych, naturalnych olejków eterycznych, które pozwalają odświeżyć i oczyścić powietrze w otoczeniu. Jego formuła zawiera takie związki jak alfa-pinen, limonen i aldehyd cynamonowy, a także zawiera czyste olejki z eukaliptusa, rozmarynu, mięty pieprzowej, lawendy i cynamonu. To połączenie znacząco poprawia ekologię i daje przyjemne doznania podczas oddychania powietrzem.

Przeznaczony dla osób mających problemy z oddychaniem lub potrzebujących oczyszczenia i poprawy jakości otaczającego powietrza.

Spryskaj nim poduszkę dla poprawy jakości snu lub codzienną chusteczkę. Należy unikać dostania się produktu na błony śluzowe, zawsze robić to z bezpiecznej odległości.

Zalecenia dotyczące stosowania: nadaje się wyłącznie do użytku ekologicznego. Nie jedzą. Kontakt ze skórą może powodować podrażnienie. Nie przechowuj go w pobliżu źródeł ciepła i trzymaj z dala od dzieci. Nie należy go używać w miejscach, w których przebywają dzieci do trzeciego roku życia, kobiety w ciąży, osoby chore na epilepsję, astmę lub alergię. Po zakończeniu wygodnie jest poddać recyklingowi.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Alcohol, Aceites Esenciales 100% Puros Y Naturales: Eucalipto (Eucalyptus Globulus), Romero (Rosmarinus Officinalis), Menta (Mentha Piperita), Lavanda (Lavandula Angustifolia), Canela (Cinnamomum cassia). Contiene: alfa-pineno, limoneno y cinamaldehído
Zastosowanie
  • Spryskaj nim poduszkę dla poprawy jakości snu lub codzienną chusteczkę. Należy unikać dostania się produktu na błony śluzowe, zawsze robić to z bezpiecznej odległości.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.