Żel nawilżający do nosa Letibalm Intranasal Protect 15 ml (8431166120394)

Dodaj opinię Kod:  425199465

Żel nawilżający do nosa Letibalm Intranasal Protect 15 ml (8431166120394)

Dodaj opinię Kod:  425199465

45,28

Dostępny

Opis

Letibalm Intranasal Protect żel nawilżający do nosa to specjalnie opracowany produkt do pielęgnacji błony śluzowej nosa.

Oto główne cechy i zalety tego produktu:
- Żel Letibalm Intranasal Protect pomaga nawilżyć błonę śluzową nosa i chronić ją przed wysuszeniem, podrażnieniami i wysuszeniem, szczególnie w suchym lub zanieczyszczonym powietrzu.
- Specjalne składniki żelu tworzą na powierzchni błony śluzowej warstwę ochronną, która pomaga zmiękczyć i nawilżyć błonę śluzową, zmniejszając dyskomfort i uczucie suchości.
- Żel pomaga utrzymać optymalny poziom wilgotności w drogach nosowych, co jest szczególnie ważne w suchych lub niesprzyjających warunkach klimatycznych.
- Żel łatwo się aplikuje za pomocą specjalnego aplikatora, co zapewnia wygodę stosowania, a jego miękka konsystencja zapewnia komfort w kontakcie z błoną śluzową.
- Produkt został zaprojektowany z uwzględnieniem właściwości błony śluzowej nosa, nie zawiera składników agresywnych i jest hipoalergiczny, co zapewnia bezpieczeństwo jego stosowania.

Żel nawilżający do nosa Letibalm Intranasal Protect to skuteczny produkt do pielęgnacji błony śluzowej nosa, zapewniający jej nawilżenie, ochronę i komfort przez cały dzień.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Nakładaj na oczyszczoną skórę w ciągu dnia, najlepiej po pójściu spać i przed snem.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.