Lotion dla podrażnionej skóry Lainco Calamina 125 ml (8470001743077)

Dodaj opinię Kod:  425199462

Lotion dla podrażnionej skóry Lainco Calamina 125 ml (8470001743077)

Dodaj opinię Kod:  425199462

36,64

Dostępny

Opis

Lotion do skóry podrażnionej Calamina Lainco to idealne rozwiązanie, aby ukoić skórę! Dostępny w wygodnej butelce o pojemności 125 ml, ten niesamowity produkt jest niezbędny dla osób w każdym wieku szukających ulgi w różnych podrażnieniach skóry. Dzięki unikalnej, sprawdzonej formule Calamina Lainco gwarantuje skuteczne i bezpieczne rezultaty.

Calamina Lainco została starannie opracowana, aby zapewnić natychmiastową ulgę w swędzeniu, zaczerwienieniu i podrażnieniu spowodowanym drobnymi chorobami skóry, takimi jak ukąszenia owadów, wysypki i oparzenia słoneczne. Jego kojące właściwości czynią cuda, zmniejszając stan zapalny i wspierając naturalny proces gojenia, zapewniając szybki powrót do komfortu i pewności siebie.

Ten niesamowity lotion zawiera słynny składnik kalaminę, znany ze swoich niesamowitych właściwości dla skóry. Kalamina działa jako bariera ochronna przed szkodliwymi czynnikami drażniącymi, jednocześnie kojąc i łagodząc dyskomfort. W połączeniu z innymi naturalnymi składnikami, takimi jak tlenek cynku i gliceryna, Lainco Calamine zapewnia zrównoważoną formułę, która głęboko nawilża skórę, pozostawiając ją odżywioną i odświeżoną.

Lekka i łatwa w użyciu Calamina Lainco bez wysiłku rozprowadza się po dotkniętym obszarze, natychmiast łagodząc dyskomfort i zapewniając poczucie spokoju. Jego nietłusta, szybko wchłaniająca się formuła oznacza, że możesz kontynuować swój dzień bez lepkiej pozostałości. Ponadto łagodny zapach zapewnia przyjemne doznania sensoryczne dla każdego.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Stosować 3 lub 4 razy dziennie. Rozprowadź po dotkniętym obszarze
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Działanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.