Żel znieczulający do dziąseł Aloclair Plus Gel 8 ml (8470001520500)

Dodaj opinię Kod:  422014458

Żel znieczulający do dziąseł Aloclair Plus Gel 8 ml (8470001520500)

Dodaj opinię Kod:  422014458

59,00

Dostępny

Opis

Aloclair Plus Gel - tworząc ochronną warstwę w jamie ustnej, która pokrywa odsłonięte zakończenia nerwowe urazu (afty), zapobiegając dalszym podrażnieniom i redukując ból. Kwas hialuronowy i aloes, które są jego składnikami, wspomagają naturalny proces gojenia uszkodzonych tkanek. Aloclair Plus Gel jest polecany przy aftach, aftoznych zapaleniu błony śluzowej jamy ustnej, niewielkich uszkodzeniach, otarciach lub urazowych owrzodzeniach, wywołanych aparatami ortodontycznymi lub protezami dentystycznymi. Afty lub aftozne zapalenie błony śluzowej jamy ustnej to stany zapalne, które manifestują się na poziomie błony śluzowej jamy ustnej rumieniowatymi zmianami, przypominającymi oparzenia, a czasem także owrzodzeniami, szczególnie bolesnymi, utrudniającymi żucie i połykanie, co może prowadzić do odwodnienia, co znacząco pogarsza jakość życia pacjenta. Aloclair Plus Gel został opracowany do leczenia uszkodzeń błony śluzowej jamy ustnej. Tworzy ochronną warstwę, która, przylegając do błony śluzowej jamy ustnej, pokrywa odsłonięte zakończenia nerwowe, chroniąc uszkodzoną błonę śluzową i zapobiegając podrażnieniu, a także nawilża błonę śluzową jamy ustnej, przyspieszając tym samym szybkie złagodzenie bólu.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Water, Polyvinylpyrrolidone (PVP), Maltodextrin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Flavouring, Benzalkonium Chloride, Disodium EDTA, Sodium Saccharin, Dipotassium Glycyrrhizate, Aloe Barbadensis
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Nałożyć 1 lub 2 krople żelu na całe owrzodzenie lub zmianę w jamie ustnej. Unikać bezpośredniego kontaktu aplikatora ze zmianą. Nie dotykać zmiany językiem przez co najmniej dwie minuty, aby umożliwić utworzenie się warstwy ochronnej. Po każdej aplikacji należy zamknąć nasadkę. Stosować 3-4 razy dziennie lub w razie potrzeby, powstrzymując się od jedzenia i picia przez co najmniej 1 godzinę po aplikacji.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.