Suplement diety Omega Pharma Benegast Dimexanol Adult Box 10 tabletek (8470001723130)

Dodaj opinię Kod:  421691304

Suplement diety Omega Pharma Benegast Dimexanol Adult Box 10 tabletek (8470001723130)

Dodaj opinię Kod:  421691304

67,07

Dostępny

Opis

Benegast Dimexanol Pills leczy ostrą i przewlekłą biegunkę, przywracając nawodnienie. Jest to kompletne rozwiązanie, które działa na źródło problemu i zawiera dodatkowe sole mineralne dla szybszego nawodnienia i powrotu do zdrowia.

Instrukcja użycia: Dla dorosłych i osób powyżej 12 roku życia: przyjmować 1 tabletkę 3 razy dziennie.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Morillitol (disomectite And Additional Mineral Salts), Dextrose, Citric Acid, Calcium Carbonate, Sodium Chloride, Sodium And Potassium Bicarbonate, Grapefruit And Orange Flavour, Aspartame And Acesulfame Potassium.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Jest przeznaczony do stosowania przez dorosłych i dzieci w wieku od 5 lat. Tabletki musujące należy rozpuścić w połowie szklanki wody i przyjmować doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 razy dziennie. Dzieci w wieku od 5 lat: 1 tabletka 2/3 razy dziennie. Dzieci w wieku poniżej 5 lat powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.