Zestaw płynów do płukania oczu Cederroth 2 x 500 ml (7310617252000)

Dodaj opinię Kod:  418389915

Zestaw płynów do płukania oczu Cederroth 2 x 500 ml (7310617252000)

Dodaj opinię Kod:  418389915

117,88

Dostępny

Opis

Jeśli szukasz wydajnego i skutecznego płynu do płukania oczu, nie szukaj dalej niż Cederroth 725200 Eye Wash. Poniżej dowiesz się, dlaczego ta płukanka do oczu może być ważną częścią apteczki pierwszej pomocy, jak działa neutralizująco na zasady i kwasy oraz dlaczego możesz polegać na Cederroth, aby zapewnić najlepszą opiekę. 2 płukanki do oczu Cederroth Sodium Chloride o pojemności 500 ml każda. Sterylny buforowany izotoniczny roztwór soli fizjologicznej bez konserwantów. Odpowiedni do stacji płukania oczu Cederroth 721500.

Neutralizacja wartości pH dla szybkich rezultatów
Stacja do płukania oczu Cederroth 725200 ma unikalne działanie neutralizujące rozpryskujące się zasady i kwasy. Oznacza to, że szybko normalizuje pH oka po kontakcie z chemikaliami. Jego działanie neutralizujące jest silniejsze i szybsze niż w przypadku konwencjonalnego roztworu chlorku sodu i jest szczególnie skuteczny w przypadku zasad.

Bezpieczny w różnych sytuacjach.
Ten płyn do płukania oczu może być bezpiecznie stosowany w razie wypadków z substancjami zawierającymi wapń, takimi jak cement, beton lub wapno. Wynika to z faktu, że płyn do płukania oczu Cederroth jest w 100% wolny od fosforanów, dzięki czemu oczy są przemywane tak skutecznie, jak to tylko możliwe. Dzięki temu oczy są czyszczone i neutralizowane szybko i dokładnie.

Dlaczego warto wybrać Cederroth?
Doświadczenie w zakresie pierwszej pomocy: Cederroth jest wiodącą marką w dziedzinie rozwiązań pierwszej pomocy, a płukanka do oczu Cederroth 725200 jest przykładem ich zaangażowania w jakość i skuteczność.

Szybka pomoc w przypadku urazów oczu. W razie wypadku związanego z kontaktem oczu ze szkodliwymi substancjami niezbędne jest szybkie działanie. Dzięki tej płukance do oczu można podjąć natychmiastowe działania w celu ograniczenia szkód.

Zamów płukankę do oczu Cederroth 725200 już teraz.
Płyn do płukania oczu Cederroth 725200 zapewnia najlepszą możliwą opiekę w przypadku urazów oczu. Dzięki neutralizującemu działaniu zasad i kwasów oraz formule niezawierającej fosforanów, ta płukanka do oczu zapewnia szybką i skuteczną ulgę. Zamów już dziś i polegaj na doświadczeniu i jakości Cederroth. Zachowaj ostrożność, zadbaj o bezpieczeństwo, wybierz płyn do płukania oczu Cederroth 725200.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Kraj producenta
  • Szwecja
Rodzaj
Działanie
Kraj rejestracji marki
  • Szwecja
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.