Plastry Mepiform Safetac sterylne 5 cm x 7.5 cm 10 szt (7333350794262)

Dodaj opinię Kod:  418368195

Plastry Mepiform Safetac sterylne 5 cm x 7.5 cm 10 szt (7333350794262)

Dodaj opinię Kod:  418368195

59,20

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Opatrunek Mepitel Sterile 5 x 7.5 cm 10 sztuk to arkusze kontaktowe pokryte silikonem, które umożliwiają przeniesienie wysięku do opatrunku wtórnego.
Produkt pomaga złagodzić ból i przyspieszyć gojenie oparzeń drugiego stopnia, nadżerek i otarć skóry, nacięć chirurgicznych, pęcherzy, łez, przeszczepów, cukrzycowych, owrzodzeń żylnych i tętniczych oraz innych ran. Dodatkowo Mepitel hermetycznie uszczelnia brzegi samych ran, dopasowując się do konturów ciała przylegając do suchej skóry i ma za zadanie chronić ranę przez kilka dni.
Dzięki swojej przezroczystości pozwala na wizualizację stanu rany i jej rozwoju bez konieczności usuwania warstwy kontaktowej. Wyposażone w technologię Safetac.
Opakowanie 10 sztuk. Instrukcja użycia Oczyścić obszar rany. Następnie należy usunąć warstwę ochronną opatrunku i umieścić go na łożysku rany, co najmniej 2 cm nad otaczającą skórą. Można go pozostawić do 14 dni, aby nie obciążać rany lub nowo zagojonej tkanki.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.