Preparat na wszy i gnidy Goibi Lice Remover Foam 150 ml (8470001507044)

Dodaj opinię Kod:  414229827

Preparat na wszy i gnidy Goibi Lice Remover Foam 150 ml (8470001507044)

Dodaj opinię Kod:  414229827

75,39

Dostępny

Opis

Goibi Lice Remover Foam to pianka do usuwania wszy i gnid. Zawiera substancję czynną permetrynę, która jest środkiem owadobójczym działającym na układ nerwowy wszy i gnid.

- Pianka szybko i skutecznie zabija wszy i gnidy oraz zapobiega ich ponownemu pojawieniu się.
- Goibi Lice Remover Foam jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i jest bezzapachowa.
- Piankę stosuje się w następujący sposób: Rozczesz włosy dziecka grzebieniem do usuwania wszy i gnid. Nałożyć piankę na suche włosy od nasady aż po końce. Rozprowadź piankę równomiernie na całej głowie. Pozostawić piankę na włosach przez 10 minut. Spłucz piankę dużą ilością wody. Powtórzyć procedurę po 7 dniach. Aby zapobiec ponownemu pojawieniu się wszy i gnid, należy regularnie sprawdzać włosy dziecka pod kątem obecności pasożytów. Należy również dezynfekować wszystkie przedmioty, z którymi dziecko miało kontakt, takie jak grzebienie, czapki, poduszki i ubrania. Oto kilka dodatkowych wskazówek dotyczących stosowania pianki do usuwania wszy Goibi: Jeśli dziecko ma długie włosy, zaleca się podzielenie ich na kilka części, aby ułatwić aplikację pianki. Po nałożeniu pianki należy unikać kontaktu z oczami. Jeśli pianka dostanie się do oczu, należy je dokładnie przepłukać wodą. Jeśli dziecko jest uczulone na permetrynę, należy użyć innego produktu do usuwania wszy i gnid.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Permethrin 5%, Polyethylene glycol, Water, Citric acid, Ethanol.
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Rozczesz włosy dziecka grzebieniem do usuwania wszy i gnid. Nałożyć piankę na suche włosy od nasady aż po końce. Rozprowadź piankę równomiernie na całej głowie. Pozostawić piankę na włosach przez 10 minut. Spłucz piankę dużą ilością wody. Powtórzyć procedurę po 7 dniach. Aby zapobiec ponownemu pojawieniu się wszy i gnid, należy regularnie sprawdzać włosy dziecka pod kątem obecności pasożytów. Należy również dezynfekować wszystkie przedmioty, z którymi dziecko miało kontakt, takie jak grzebienie, czapki, poduszki i ubrania.
Kraj producenta
  • Niemcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.