Krople do oczu Optrex Doble Accion Dry Eyes Eyedrops 10 ml (8410104891206)

Dodaj opinię Kod:  414229806

Krople do oczu Optrex Doble Accion Dry Eyes Eyedrops 10 ml (8410104891206)

Dodaj opinię Kod:  414229806

47,67

Dostępny

Opis

Optrex Doble Accion Dry Eyes Eyedrops to dostępne bez recepty krople do oczu przeznaczone do leczenia i łagodzenia objawów suchości oczu. Zawierają unikalną formułę kwasu hialuronowego, poliwinylopirolidonu i chlorku sodu, które pomagają nawilżyć oczy i przywrócić ich naturalne mechanizmy obronne.
Sposób użycia: Odciągnąć kącik dolnej powieki i odchylić głowę do tyłu. Zakroplić 1-2 krople na dolną powiekę. Lub, jeśli wolisz, zamknij oko i wpuść 1-2 krople do wewnętrznego kącika, a następnie otwórz oko i zamrugaj, aby krople się rozprzestrzeniły.
Szczegółowy skład produktu:
- Kwas hialuronowy to naturalny polimer, który pomaga zatrzymać wilgoć w tkankach. Występuje w naturalnej wydzielinie łzowej, a także w niektórych produktach do pielęgnacji oczu. Kwas hialuronowy zawarty w kroplach do oczu Optrex Doble Acción pomaga nawilżyć oczy i przywrócić ich naturalne mechanizmy obronne.
- Poliwinylopirolidon to polimer, który pomaga zatrzymać wilgoć i chronić oczy przed czynnikami drażniącymi. Jest również bezpieczny i nie powoduje reakcji alergicznych.
- Chlorek sodu to sól kuchenna, która utrzymuje prawidłową równowagę osmotyczną w płynie łzowym. Pomaga to zapobiegać parowaniu wilgoci z oczu.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Aqua (Water), Hyaluronic acid, Polyvinylpyrrolidone, Sodium chloride.
Zastosowanie
  • Odciągnąć kącik dolnej powieki i odchylić głowę do tyłu. Zakroplić 1-2 krople na dolną powiekę. Lub, jeśli wolisz, zamknij oko i wpuść 1-2 krople do wewnętrznego kącika, a następnie otwórz oko i zamrugaj, aby krople się rozprzestrzeniły.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.