Rozpylać do gardła Laboratorios Tegor Faringoter 20 ml (8429007011017)

Dodaj opinię Kod:  414196353

Rozpylać do gardła Laboratorios Tegor Faringoter 20 ml (8429007011017)

Dodaj opinię Kod:  414196353

Opis

Tegor Faringoter to hiszpański lek OTC stosowany w celu łagodzenia objawów bólu gardła, takich jak ból, zaczerwienienie i stan zapalny. Zawiera dwa składniki aktywne: ekstrakt z propolisu i ekstrakt z kory wierzby. Propolis to żywiczny produkt wytwarzany przez pszczoły, który ma właściwości przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. Ekstrakt z kory wierzby zawiera salicylany, które są związkami podobnymi do aspiryny. Tegor Pharyngother jest dostępny w postaci sprayu. Stosuje się go bezpośrednio do gardła. Zalecana dawka to 2-3 rozpylenia co 4 godziny, maksymalnie do 12 rozpyleń dziennie. Tegor Faringoter jest ogólnie bezpieczny dla większości ludzi. Nie jest jednak zalecany dla dzieci poniżej 6 roku życia. Należy również zachować ostrożność u osób z alergią na pszczoły lub aspirynę.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Propolis extract, Willow bark extract, Water, Glycerin, Sodium chloride, Sodium bicarbonate, Sodium metabisulfite, Carbomer, Pectin, Flavouring, Potassium sorbate, Sodium benzoate.
Zastosowanie
  • Zalecana dawka to 2-3 rozpylenia co 4 godziny, maksymalnie do 12 rozpyleń dziennie.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.