Rozpylać do gardła Lab. Normon Hialix Throat Spray 30 ml (8435232357516)

Dodaj opinię Kod:  414196341

Rozpylać do gardła Lab. Normon Hialix Throat Spray 30 ml (8435232357516)

Dodaj opinię Kod:  414196341

43,86

Dostępny

Opis

Hialix Throat Spray to naturalny spray do gardła zawierający wyciągi z porostu irlandzkiego, malwy i lipy. Został opracowany, aby łagodzić ból gardła, zmniejszać suchość i chronić struny głosowe. Spray jest również wegański i bezglutenowy. Oto niektóre z kluczowych składników sprayu do gardła Hialix:

- Porost irlandzki: Wykazano, że składnik ten ma właściwości przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. Może pomóc złagodzić ból gardła i zmniejszyć stan zapalny.
- Malwa: Zioło to jest stosowane od wieków w leczeniu różnych schorzeń układu oddechowego. Ma właściwości kojące i zmiękczające, które mogą pomóc złagodzić ból gardła i suchy kaszel.
- Lipa: Kwiat ten ma właściwości kojące i wykrztuśne. Może pomóc złagodzić ból gardła i rozrzedzić flegmę.
Hialix Throat Spray jest dostępny w butelce o pojemności 30 ml. Zaleca się stosowanie sprayu 3-4 razy dziennie w zależności od potrzeb.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Water, Hyaluronic acid, Irish moss extract, Extract of marshmallow, Linden extract, Glycerin, Sodium phosphate, Polysorbate 20, Dinitrium phosphate, Potassium sorbate, Xanthan, Flavouring.
Zastosowanie
  • Zaleca się stosowanie sprayu 3-4 razy dziennie w zależności od potrzeb.
Kraj producenta
  • Hiszpania
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.