Tabletki na kaszel Aboca Grintuss Adults 20 tablets (8032472011361)

Dodaj opinię Kod:  414196332

Tabletki na kaszel Aboca Grintuss Adults 20 tablets (8032472011361)

Dodaj opinię Kod:  414196332

Opis

Aboca Grintuss Adults to naturalny lek na kaszel na bazie miodu i kompleksu ziołowego Poliresin. Jest wskazany w leczeniu suchego lub produktywnego kaszlu u dorosłych i młodzieży od 12 roku życia. Grintuss łagodzi podrażnienia, chroni błony śluzowe i wspomaga wydzielanie śluzu. Nie tłumi kaszlu, ale raczej go moduluje, umożliwiając organizmowi naturalną obronę. Tabletki są łatwe do połknięcia i powoli rozpuszczają się w ustach. Są również wolne od cukru i glutenu. Oto niektóre składniki preparatu Aboca Grintuss Adults:

- Miód: Od wieków miód jest stosowany do łagodzenia kaszlu. Jest naturalnym humektantem, co oznacza, że pomaga utrzymać wilgotność dróg oddechowych.
- Poliresin: Poliresin to kompleks ziołowy pozyskiwany z roślin takich jak prawoślaz lekarski, lukrecja i tymianek. Ma właściwości przeciwzapalne i wykrztuśne, które pomagają rozluźnić śluz i ułatwiają odkrztuszanie.
- Inne składniki: Tabletki Aboca Grintuss Adults zawierają glicerynę roślinną, maltodekstrynę i naturalne aromaty.
Zalecana dawka Aboca Grintuss Adults to jedna tabletka powoli rozpuszczana w jamie ustnej co 2-3 godziny, maksymalnie do 8 tabletek dziennie.

Specyfikacja

Rodzaj
Skład
  • Honey, Polyresin (marshmallow extract, licorice extract, thyme extract), Vegetable glycerin, Maltodextrin, Natural flavours (mint, eucalyptus).
Przeznaczenie
Zastosowanie
  • Zalecana dawka Aboca Grintuss Adults to jedna tabletka powoli rozpuszczana w jamie ustnej co 2-3 godziny, maksymalnie do 8 tabletek dziennie.
Kraj producenta
  • Włochy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.