Balsam od wszy i gnid Puressentiel Anti-Lice Lotion 100 ml (3401098435854)

Dodaj opinię Kod:  414196305

Balsam od wszy i gnid Puressentiel Anti-Lice Lotion 100 ml (3401098435854)

Dodaj opinię Kod:  414196305

86,44

Dostępny

Opis

Puressentiel Anti-Lice Lotion to preparat przeciw wszom i gnidom dla dzieci od 2 roku życia i dorosłych. Zawiera naturalne olejki eteryczne, które skutecznie zabijają wszy i gnidy, a także zapobiegają ich ponownemu pojawieniu się.

Główne składniki:

- Olejek eteryczny z goździkowca korzennego (Syzygium aromaticum): ma silne właściwości owadobójcze.
- Olejek eteryczny z eukaliptusa (Eucalyptus globulus): ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
- Olejek eteryczny z lawendy (Lavandula angustifolia): ma właściwości kojące i regenerujące.
Sposób użycia: Dokładnie rozczesz włosy. Nałóż produkt na suche włosy, rozprowadzając go równomiernie na całej głowie. Pozostaw produkt na włosach przez 10 minut. Dokładnie spłucz produkt ciepłą wodą. Po nałożeniu produktu dokładnie rozczesz włosy grzebieniem o drobnych zębach. Powtórzyć procedurę po 7 dniach, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się wszy i gnid.
Korzyści:
- Naturalny skład.
- Skutecznie zabija wszy i gnidy.
- Zapobiega ponownemu pojawieniu się wszy i gnid.
- Odpowiedni dla dzieci od 2 lat i dorosłych.
Wady: Może powodować reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Puressentiel Anti-Lice Lotion to skuteczny i bezpieczny środek na wszy i gnidy. Jest odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia i dorosłych. Produkt posiada naturalny skład, który nie wywołuje reakcji alergicznych u większości osób.

Specyfikacja

Przeznaczenie
Skład
  • Coconut oil, Jojoba oil, Sunflower oil, Sweet almond oil, Castor oil, Clove essential oil, Eucalyptus essential oil, Lavender essential oil
Zastosowanie
  • Dokładnie rozczesz włosy. Nałóż produkt na suche włosy, rozprowadzając go równomiernie na całej głowie. Pozostaw produkt na włosach przez 10 minut. Dokładnie spłucz produkt ciepłą wodą. Po nałożeniu produktu dokładnie rozczesz włosy grzebieniem o drobnych zębach. Powtórzyć procedurę po 7 dniach, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się wszy i gnid.
Kraj producenta
  • Francja
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.